V 90% prípadoch zničí rakovinu hrubého čreva

Užívateľov profilový obrázok
skocko999
Príspevky: 202
Registrácia: 03 Jan 2018, 22:31

V 90% prípadoch zničí rakovinu hrubého čreva

Príspevok od užívateľa skocko999 » 01 Mar 2019, 07:59

Vedeli ste, že rakovina hrubého čreva je jednou z najčastejších druhov rakoviny u oboch pohlaví?

Áno, je to celkom šokujúce, pretože je to hnusná choroba ktorá berie životy miliónom ľudí na svete.


Taktiež veľmi prekvapujúcim faktom je skutočnosť, že skupina výskumníkov objavila mocnú ingredienciu ktorá je schopná zabiť 93% rakovinových buniek v hrubom čreve – len za 2 dni.

JE to naozaj neuveriteľné – a všetko sa to točí okolo kokosového oleja.

Nedávna štúdia vykonaná výskumníkmi na univerzite v Adelaide, Austrália, preukázala, že kyselina laurová eliminuje 93% rakovinových buniek v hrubom čreve už za 2 dni liečenia. Kokosový olej je bohatý práve na túto kyselinu, je to takmer polovica celého obsahu kokosového oleja.


well_coconut-articleLarge.jpg

Kokosový olej je veľmi známy vďaka svojím liečivým účinkom a je používaný mnohými informovanými ľuďmi vôkol sveta ktorí využívajú to, čo im kokosový olej ponúka.

Rôzne štúdie potvrdili „fámy“ ktoré tvrdili, že kokosový olej je veľmi účinný v eliminácii baktérií, rôznych chorôb, parazitov, plesní a nebezpečných mikroorganizmov.

V čom je ešte kokosový olej užitočný?

Dokáže vám zlepšiť trávenie, pomáha udržiavať vašu pečeň v zdravom stave, zlepšuje zdravie vašej pokožky, znižuje zápaly a taktiež akceleruje liečenie rán.

Kokosový olej je unikátny, teda čo sa týka prítomnosti kyseliny laurovej. Experti tvrdia, že kyselina laurová je špecifická forma triglyceridov, niečo čo je pomerne náročné nájsť v iných potravinách.

Všetky tieto vedecké štúdie netvrdia, že kokosový olej je prírodným liekom na rakovinu, no je to akési pripomenutie toho, že vedci sa aktívne podieľajú na hľadaní tej všemocnej látke ktorá by bola schopná úplne zničiť rakovinu. Je to taktiež skvelým pripomenutím toho, že matka príroda nám dala mnoho spôsobov ako bojovať s chorobami, jediné čo nám treba je objaviť tento taj.


zdroj : forum.domacamedicina.sk
foto : https://i.ytimg.com