Vyliečte si vaše obličky za pomoci sódy bikarbóny

Užívateľov profilový obrázok
skocko999
Príspevky: 202
Registrácia: 03 Jan 2018, 22:31

Vyliečte si vaše obličky za pomoci sódy bikarbóny

Príspevok od užívateľa skocko999 » 20 Feb 2019, 07:20

Sóda bikarbóna, tiež známa pod chemicky korektnom názve ‚bikarbonát sodný,‘ je chemický prvok v čistej kryštalickej forme, hoci vyzerá ako jemný prášok, jeho chuť je alkalická a slaná.

Sóda bikarbóna má mnohé zdravotné prínosy a je dôležitá pre správne fungovanie nášho tela.


Bikarbonát sodný je vytvorený v našom tele obličkami ako aj pankreasom, slúžiaci na ochranu obličiek.
V prípade, že vznikne pokles v produkovaní bikarbonátu, tieto orgány začnú zažívať nahromadenie kyselín, a telo nie je schopné vybalansovať nové, prikyslasté úrovne pH. V tom momente nastáva negatívny dopad už na bunkovej úrovni. Telo si začne vyžadovať liečenie, ktoré má na starosti odstránenie kyselín ako aj zvýšenie prísunu kyslíka, živín a vody
.


Obrázok


Pankreas je veľmi dôležitou súčasťou nášho tela a pomáha procesu správneho trávenia vylučovaním tráviacich enzýmov. Avšak, strava bohatá na cukor a tuky môžu po čase pankreas oslabiť natoľko, že sa tieto tráviace enzýmy budú produkovať v podstatne zníženom množstve.

Zároveň, množstvo bikarbonátu sodného vyprodukovaného pankreasom bude zažívať podobné situácie. To znamená ďalšiu záťaž na obličky. Vzniká teda reťazová reakcia celkového oslabenia orgánov a sklz k možným vážnym ochoreniam, vrátane života ohrozujúcich.

Poškodzujú sa obličky, vznikajú zdravotné komplikácie, je potrebná dialýza ktorá čistí krv – niečo čo vaše obličky už nemôžu vykonávať. Experti tvrdia, že dialýza využívajúca bikarbonát sodný je veľmi efektívna napriek pomalej degenerácii obličiek.

Ako na to

Je to vskutku jednoduché

– pridajte jednu čajovú lyžičku sódy bikarbóny do pohára čistej vody. Konzultujte s lekárom o množstve a pravidelnosti pitia tohto nápoja. Pite dostatok vody pre zriedenie krvi a snažte sa vyhýbať nezdravým jedlám.


zdroj : http://forum.domacamedicina.sk
foto : cdn2.stylecraze.com