Zbavte sa kŕčových žíl navždy, s jednou jedinou ingredienciou

Užívateľov profilový obrázok
skocko999
Príspevky: 202
Registrácia: 03 Jan 2018, 22:31

Zbavte sa kŕčových žíl navždy, s jednou jedinou ingredienciou

Príspevok od užívateľa skocko999 » 15 Feb 2019, 09:33

Asi všetky ženy ktoré trpia kŕčovými žilami ich neznáša, nakoľko nechutne vyzerajú na ich nohách. Tento vzhľad ich núti aby si ukryli nohy počas dňa pod šaty či iné oblečenie. Práve kvôli tomuto dôvodu vám dnes prinášame recept ktorý vám má pomôcť eliminovať kŕčové žily.


Hneď ako ingredienciu začnete implementovať, uvidíte zmeny. Mali by ste používať len jednú ingredienciu, ktorá je navyše veľmi prístupná a ekonomická, mala by byť voľne prístupná v takmer každom supermarkete.

Ingrediencia o ktorej hovoríme je práve olivový olej.


home-remedies-for-varicose-veins-olive-oil.jpg

Kúpte si fľašu tohto oleju, čím drahšia, tým kvalitnejšia (je to všeobecná rovnica, hoci nie vždy platná). Akonáhle ju získate, nasledujte tieto kroky aplikácii tohto oleja: pred použitím si musíte vyčistiť kožu dostatočne, tak aby sa olej mohol vstrebať do kože ľahšie.

Najprv zoberte trocha oleja a vylejte ho na nie plytký tanier, ten vložte do mikrovlnky a olej zohrejte. Akonáhle sa teplota oleja zvýši a bude teplý, tanier vyberte. Teraz si olej vmasírujte na postihnuté miesto. Pohyby rúk by mali byť krúživé. Tieto pohyby zlepšia krvný obeh v týchto žilách a taktiež zlepšia vstrebávanie oleja. Pre najlepšie výsledky, začnite masírovať od členku a skončite až na vrchu vášho torza. Tieto masáže vám pomôžu regulovať krvný obeh vo vašich nohách a ako výsledok, vaše žily už nebudú tak zapálené a teda sa kŕčové žily nadobro stratia. Zohrejte si dostatok oleja aby ste si mohli všetky vaše nohy pomasírovať. Tento proces budete musieť opakovať každý deň počas týždňa, alebo dovtedy dokým neuvidíte ako sa tieto žily stratili.
Varicose-Spider-Veins.jpg
Varicose-Spider-Veins.jpg (17.43 KiB) 10 zobrazení
Varicose-Spider-Veins.jpg
Varicose-Spider-Veins.jpg (17.43 KiB) 10 zobrazení
zdroj : http://forum.domacamedicina.sk
foto : newzmagazine.com